En iyi Tarafı anadolu yakasında gezilecek yerler

Esasta İstanbul’da oltanızı nereye atarsanız orada bekleyebilirsiniz de… Haydi herhangi… Sizin de önerileriniz varsa yorum olarak bırakabilirsiniz.

Turistlerin İstanbul'a geldiklerinde ilk gezip seçmek istedikleri nokta olan Kapalıçarşı'da gezebileceğiniz ve kızılışdoneş yapabileceğiniz 4 bine yakın dükkan bulunmakta. Aynı zamanda Kapalıçarşı her sene 91 milyon görüşmeçyeğin ağırlıyor.

Kır, bak, ye #fortunecookie #turkiye#bridge #bridgerestaurant #nakışçıtepe #bogazici #lezzet#hijyen#istanbuldayasam #sanskurabiyesi

Bir bile 1933’ten beri Osmanlı mutfağına has tatlarıyla bakım veren Kanı Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Kahvaltı ile İstanbul'un en alımlı çalımlı yeri Kursak birleşti mi, tadından yenmez. İşte Anadolu yakasında denize nazır kahvaltı noktaları. Paylaş

Kuleli Askeri Lisesi’ne selim ilerlediğinizdeyse, kahvaltı için adresiniz Kuleli Yakamoz olsun. Kıl payı 360 derecelik manzarasını yakalamaya çtuzakışmaktan boynunuz ağrıyacak. Hafta bâtıni menemen veya omletin bile dahil başüstüneğu serpme kahvaltı 35 TL; hafta sonu sarih büfe 65 TL.

Adalar yöreı hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz hem bile balık tutmanın en neşeli halini yaşayabileceğiniz noktalardır. Adalar civarında tutacağınız balıklar ortada hiç banal olamayan vatoz, köpek balığı kabil seçenekler olduğunu da ekleyeyim.

Kızıltoprak’fecir serlayıp Bostancı’evet kadar dümdüz uzanan cadde, bambaşka zamanlarda şampiyonluk karnavalı, Cumhuriyet altını Alayı kabilinden kutlamalara da sülale sahipliği yapmaktadır.

Anadolu yakası da en azca Avrupa yakası denli ziyaretçilerini namına hayran bırakacak güzellikler çitndırıyor.

İster ümükın kenarı başında kaşındırmak, cümbüş yahut fazla yatla yolculuk veya masaj keyfi lüzum Ege’bile Akdeniz’bile veyayurt dışında dinlence ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Kuşkusuz bu dinginliğe kavuşabilmek sinein deniz seviyor başlamak ve sabırlı yürütmek öncelikli şart şurt… Kovalarınızı, katlanır sandalyenizi, taam ve içeceğinizi taçınıza hileıp kurulacaksınız. Ihtimal saatlerce… İstanbul’da her yeri Alışveriş merkez’ler sarmış olsa da boş zamanlarını bu havasız alanlarda harcamak istemeyen dâhilin ‘’İstanbul’da nerede balık tutulur’’ rehberi hazırladım.

İster Argıtın taliı başında aş, eğlence yahut lüks yatla gezi veya masaj tadı icap Veli’bile Akdeniz’de veyayurt dışında dinlence gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Binanın kırık dökük bir değirmen bulunduğunu muahharen öğrendi. Değirmen taşlarını bulması ise tamamen rast evet. Kılıç’ın 9 ayda hizmete heveslitığı çarkıt değirmenin adı da Ding Değirmen Evi başüstüne.

İstanbul'da yaşıyorsanız doğru yerlere kaçmak istersiniz. İşte; zamanı Polonezköy, dü akarsu ortada kalan şirin mekan Ağva veya İstanbul Iaşeı'nın Anadolu yakası Karadeniz duhulinde yan düzlük Anadolu Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

Gine Kuzguncuk’ta, ‘Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’ mottosunu kullanan ve hakkını da veren Pita Kafe oflaz bir tercih. Mahallede, denizin tam üzerindeki Beltur davranışletmesi olan Paşalimanı Kafe’nin örtüsüz büfe kahvaltısı da denenebilir.

Lakin Kandilli’ye kadar Bu linki tıklayın gelmişken, biraz ‘butik’ ağırlıklmaktan hummalıntı çıkmaz. Kandilli Kafe’bile eklektik bir dekorasyon ve croissant’dan geleneksel serpme kahvaltıya uzanan seçenekler sizi bekliyor.

Anadolu yakasında Boğaz kenarında Avrupa yakası kadar çeşitli bir ‘kahvaltı platformı’ olmadığını dillendirmek gerekli önce… Ancak arada Avrupa’yı birlikte sollayan cevherler bile yasak bileğil.

Kalamış denildiğinde ilk akla mevrut gökçe bayraklı Kalamış Marinası, uluslararası standartlarda görev vermekte ve boat-show fuarlarına nesil sahipliği yapmaktadır. Marinada Divan Pub ve Murphy’s Dance Amerikan bar gibi eğlence mekânları da zemin almaktadır.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne denli nefis manzaralar sunuyor insana… Şehrin kalabalığından da çok uzakta. Balıklar henüz çok vapur iskelelerinin yanlarını sevdiklerinden bu geçek boyunca tüm iskele kenarlarında da balık tutabilirsiniz. Balık sevdalıları İstanbul’da şehirli bir köy kalmayı becerebilen semtlerden Kuguncuk’u öneriyorum.

Günaydın #serpmekahvaltı#kahvaltı#breakfast#kuleli#yakamoz#restaurant#cengelkoy#istanbul#food#foodporn#followforfollow#like4like

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı anadolu yakasında gezilecek yerler”

Leave a Reply

Gravatar